Electricieni din Bascov cu recenzii, website

Găsește informații exacte despre electricieni din Bascov. Recenzii și date de contact pentru fiecare firmă, inclusiv număr de telefon, adresă, program de lucru, oferte promoţionale și alte informații utile.
Afişare rezultate: 1 - 1 din 1
Deschis acum

DN nr 151, Bascov, 117045, Argeş

0752 945 000
Firma noastra este Autorizata si Calificata pentru a oferii servicii complete pentru toate marcile de Aer Conditionat in Pitesti, in Areges si in alte Judete: Montaj, Service, Reparatii, Intretinere, Revizie, Igenizare, Incarcare cu Freon, Demontare, Montare, efectuate cu personal specializat cu o experienta de peste 10 ani in domeniu. Daikin, Samsung, Fujitsu, Gree, Mitsubishi, Midea, Samsung, LG si multe altele

Ray Shine, 03 iulie 2025

Feriti-va de ei pe cat posibil ANP CONFORT ELECTRIC S.R.L !!! Asa cum mai multe persoane au semnalat aici ... la fel am patit si eu ( pacat ca am citit recenziile ulterior) . Am observat si raspunsurile lor la plangerile clientilor cu o atitudine aroganta si aceeasi placa " daca nu a-ti achitat avans .... " cuvinte gen " nmk " si asa mai departe . Astea deja spun multe despre ei ...plus ca mint in ultimul hal . Experienta mea : Am avut programare ieri pentru reparatia unui AC . S-au prezentat la mine , au constatat problema si cand si-au dat seama ca era de munca vreo 2 ore ... mi-au zis ca nu au ce le trebuie la ei si mai au alte lucrari dar vor reveni a 2 zi si rezolvam tot. Asta in timp ce coborau pe scari ... au fugit secunda . Ei sunt pe stilul jegmanit repede , cat mai multi , incarcat freon, operatiuni usoare si fugit. Nici n-am avut cu cine si cand sa discut ... Bineinteles ca n-au mai sunat cu toate ca stabiliseram din nou o alta programare pentru a 2 zi ... de parca acum ii asteptam sa ne cunoastem nu sa remedieze problema . In fine.... i-am sunat toata ziua , le-am dat mesaje sa putem stabili ora si n-au mai raspuns deloc pe nicaieri . A 2 zi cand i-am apelat din nou ( nu mai stiau cine este ca mi-au si zis .... ) le-am reamintit si imediat mi-a spus ca ei au alte treburi si ca ne auzim noi . Moment in care le-am zis ca am stabilit ceva si este a 2 oara ... sa imi dea macar o ora aproximativa sa stiu sa fiu acasa sa rezolvam problema ... atunci mi-a spus respectivul " Hai ca am treaba " si mi-a inchis telefonul in nas !! De parca veneau gratis , ii si deranjasem si trebuia sa stau inchis in casa 14 zile pana au ei chef si bunavointa sa vina . Mai pe scurt .... sunt de 2 bani , neseriosi total , mint intr-una , incurca lumea , nu respecta programarile , sunt aroganti si isi bat joc de oameni la modul cel mai urat . Le dau dreptate celorlalte persoane de aici care au semnalat aceeleasi lucruri . Inca o data .... evitati orice interactiune cu ei !!
mai mult

Recenzii despre firme locale

Ray Shine, 03 iulie 2025

Feriti-va de ei pe cat posibil ANP CONFORT ELECTRIC S.R.L !!! Asa cum mai multe persoane au semnalat aici ... la fel am patit si eu ( pacat ca am citit recenziile ulterior) . Am observat si raspunsurile lor la plangerile clientilor cu o atitudine aroganta si aceeasi placa " daca nu a-ti achitat avans .... " cuvinte gen " nmk " si asa mai departe . Astea deja spun multe despre ei ...plus ca mint in ultimul hal . Experienta mea : Am avut programare ieri pentru reparatia unui AC . S-au prezentat la mine , au constatat problema si cand si-au dat seama ca era de munca vreo 2 ore ... mi-au zis ca nu au ce le trebuie la ei si mai au alte lucrari dar vor reveni a 2 zi si rezolvam tot. Asta in timp ce coborau pe scari ... au fugit secunda . Ei sunt pe stilul jegmanit repede , cat mai multi , incarcat freon, operatiuni usoare si fugit. Nici n-am avut cu cine si cand sa discut ... Bineinteles ca n-au mai sunat cu toate ca stabiliseram din nou o alta programare pentru a 2 zi ... de parca acum ii asteptam sa ne cunoastem nu sa remedieze problema . In fine.... i-am sunat toata ziua , le-am dat mesaje sa putem stabili ora si n-au mai raspuns deloc pe nicaieri . A 2 zi cand i-am apelat din nou ( nu mai stiau cine este ca mi-au si zis .... ) le-am reamintit si imediat mi-a spus ca ei au alte treburi si ca ne auzim noi . Moment in care le-am zis ca am stabilit ceva si este a 2 oara ... sa imi dea macar o ora aproximativa sa stiu sa fiu acasa sa rezolvam problema ... atunci mi-a spus respectivul " Hai ca am treaba " si mi-a inchis telefonul in nas !! De parca veneau gratis , ii si deranjasem si trebuia sa stau inchis in casa 14 zile pana au ei chef si bunavointa sa vina . Mai pe scurt .... sunt de 2 bani , neseriosi total , mint intr-una , incurca lumea , nu respecta programarile , sunt aroganti si isi bat joc de oameni la modul cel mai urat . Le dau dreptate celorlalte persoane de aici care au semnalat aceeleasi lucruri . Inca o data .... evitati orice interactiune cu ei !!

Ultimele firme înregistrate din categoria "Electricieni" în Bascov